Kızılay Ortaöğrenim Bursları

Burs Programı Kapsamında Lise Düzeyinde Pilot Çalışmalara Başlandı…

Kızılay eğitim alanında Ankara’da yeni bir çalışmaya daha imza attı. Kızılay yetkilileri ile okul yöneticileri bir araya gelerek Kızılay Burs Programı kapsamında yapılacak çalışmaları ele aldı.

Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde lise seviyesinde Ankara’da çalışmalarına başlayan Kızılay, belirlenen dört okulun yöneticileri ve öğretmenleriyle bir araya geldi. Mamak Şube Başkanı Miktat Genç, Mamak Şube Yönetim Kurulu Üyesi Habib Bilgen, Ankara Şubesinden Ömer Saraçoğlu’nun da eşlik ettiği görüşmelerde Sosyal Hizmetler Direktörlüğü uzmanları, okul müdürleri ile burs desteklerine ve burs alacak öğrencilere yönelik etkinlik / eğitim faaliyetlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kalecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlhami Başal, Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Semra Güçlü, Osman Yüksel Serdengeçti Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hacer Baştürk, Altındağ Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü İhsan Çin Kızılay’a teşekkürlerini ileterek Kızılay ile iyilik yolculuğunda faaliyetler gerçekleştirmeye her daim hazır olduklarını “Bizsiz Olmaz” diyerek ifade ettiler.... ...

... ...

... ...